آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

رنگهای سالید استاندارد

Al-Clad به سبب ویژگیهای منحصر به فرد آن مانند سطح هموار، یکنواختی رنگ فوق العاده، استحکام، مقاومت در برابر ضربه، قابلیت اجرایی و مقاومت در برابر حریق انتخابی ایده آل برای آراستن ساختمانهای مرتفع است. برای اطلاعات بیشتر به قسمت ویژگیها مراجعه کنید. Al-Clad از دو ورق آلومینیوم به قطر 0.5 میلیمتر که یک هسته معدنی ضداحتراق در میان دارند، تشکیل یافته است. برای ساختن پنل ها از ماشین آلات و ابزارآلات معمولی نجاری و آلومینیوم کاری استفاده می شود. اطلاعات بیشتر در مورد مضخصات در قسمت مشخصات فنی موجود می باشد. ALPOLIC® و Al-Clad در رنگ های متنوع و گوناگون مانند رنگ های سالید، متالیک، افشان و مجموعه های سنگی عرضه می شود. جدول کامل رنگ ها در قسمت جدول رنگ قابل مشاهده می باشد.

ويژگیها

Feature Box Image
مقاومت در برابر ضربه
AL-Clad و ALPOLIC® به سبب ساختار مرکب از لایه های محکم آلومینیومی که هسته ای (Viscoelastic) را در میان دارند در برابر ضربات معقول مقاوم هستند.
Feature Box Image
استحکام
ورقی سبک و مقاوم با چگالی 1.2 تا 2 و کاهش وزن 40% (ALPOLIC®) و 15% (AL-Clad) از لحاظ استحکام با ورق آلومینیوم ضخیم برابری می کند.
Feature Box Image
قابلیت اجرایی
برش، خم کردن، شیار دادن، انحنا دادن و دیگر پردازش ها به آسانی با استفاده از ماشین آلات آلومینیوم و یا چوب کاری قابل اجراست.
Feature Box Image
یکنواختی رنگ فوق العاده
فن آوری بی همتا در زمینه روند Coil Coating، بهترین کیفیت یکنواختی رنگ را فراهم می کندوهیچ گونه رگه ناخالصی در سطح آن قابل رویت نمی باشد.
Feature Box Image
سطح هموار
روند تورق پیوسته که لایه های 0.5 میلیمتر آلومینیوم را با متریال هسته ترکیب می کند موجب همواری سطح می شود.
Feature Box Image
مقاومت در برابر حریق
ویزگی مقاومت در برابر حریقAL-Clad به دلیل هسته معدنی ضد حریق خود، در برابر آتش مقاوم است.